Pronajmout apartmán v Torrevieja

Bienvenidos      –     Vítejte      vlajka-spanelsko-mini

Češi, kteří změnili své životy a žijí ve Španělsku, mají zde svoji komunitu a navzájem si pomáhají.

Najdete nás na pobřeží Costa Blanca u Torrevieja. Asi 40 km na jih od Alicante, kde je mezinárodní letiště a můžete zde přiletět z Pardubic nebo z Prahy.

 • Chcete si najmout apartmán ve Španělsku na Costa Blanca ?
 • Pronajímáme asi  8– 15  apartmánů, dle aktuální dostupnosti.
 • Téměř všechny mají standartní velikost : 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyň, sociální zařízení, balkon, terasa, předzahrádka.
 • Umístění je různé, v celém městě Torrevieja a La Mata.
 • Ceny se liší dle sezóny, vzdálenosti od moře a vybavení apartmánu, běžně se pohybují od 60 € a výše za noc za celý apartmán.
 • V apartmánech jsou většinou 4 postele, často i další rozkládací pohovka.

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat, rádi odpovíme na Vaše dotazy.

video

Chcete pronajmout apartmán, koupit nemovitost nebo naučit se španělsky? 

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

   

  zavolete nebo napište : +420 608 757 680 Ing. Zdenka Přívarová

  • Zde si můžete prohlédnout některé apartmány :

  Apartmán Camposol, Torrevieja, Calle Áncora,  2 ložnice, apartmán v 1.patře v malebné rezidenci Camposol.


  Komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV, internet, klimatizace ve všech pokojích, 1 x  ložnice se dvěma oddělenými postelemi, 1 x ložnice s manželskou postelí a balkónem, lodžie s posezením před hlavním vstupem v 1.patře.

  Velká střešní terasa neboli “solárium” je vybavena  posezením s grilem, je zde venkovní osvětlení  a zásuvky do el. sítě. Výhled z terasy je nádherný zvláště při západu slunce : růžové jezero, moře, město Torrevieja, palmy, borovice a desítky malých věžiček na střechách okolní rezidence. Máte-li štěstí, můžete spatřit přelétající hejna zelených papoušků nebo také při dobré viditelnosti v dálce město La Manga del Mar Menor.

  Kuchyně : elektrická trouba, plynový sporák se 4 hořáky, myčka nádobí, mikrovlnka, toustovač, varná konvice, technická místnost s pračkou, ledničkou a mrazničkou, bojler na horkou vodu.

  Posezení je rovněž v přízemí v předzahrádce.
  V rezidenci je krásný bazén, na který je výhled z lodžie. Menší bazén je pro děti a nechybí i venkovní sprcha.
  Obchod a restaurace: 300 m
  Písčitá pláž: 1,2 km

  Pobřeží Costa Blanca

  je oblast, která má několik předností. Cenově je po všech stránkách výhodnější než jiné oblasti. Ceny jsou nižší např. u pronájmu apartmánů, u potravin, benzínu a při nákupu nemovitostí, protože zdejší oblast nepatří k průmyslovým a tudíž drahým oblastem. Z tohoto důvodu je i ekologicky čistá.Vyznačuje se navíc velice příjemným teplým podnebím, i v lednu zde bývá přes 20 stupňů Celsia a kolem 320 slunečných dnů v roce příjemně překvapí každého.
  Navíc je zde specifické léčivé mikroklíma , které blahodárně působí na astma, dýchací problémy, štítnou žlázu, revma, kloubní onemocnění, srdce, krevní tlak, alergii a imunitu.
  V bezprostřední blízkosti přístavu Torrevieja leží dvě rozlehlá solná jezera, Lagunas de La Mata y de Torrevieja. V okolí nenajdete jedinou továrnu či komín. Vzduch je prosycen solí a jodem. Spolu se středomořským podnebím a florou, /zvláště borovice a eukalypty/ je toto specifické mikroklíma označeno Světovou zdravotnickou organizací WHO za jednu z nejzdravějších oblastí na světě .
  V jednom ze solných jezer se můžete koupat spolu s léčivými bahenními zábaly. A to zcela zdarma.