Pronajmout apartmán v Torrevieja

Bienvenidos      –     Vítejte      vlajka-spanelsko-mini

Češi, kteří změnili své životy a žijí ve Španělsku, mají zde svoji komunitu a navzájem si pomáhají.

Najdete nás na pobřeží Costa Blanca u Torrevieja. Asi 40 km na jih od Alicante, kde je mezinárodní letiště a můžete zde přiletět z Pardubic.

  • Chcete si najmout apartmán ve Španělsku na Costa Blanca ?
  • Pronajímáme asi 7 – 10 apartmánů, dle aktuální dostupnosti
  • Téměř všechny mají standartní velikost : 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyň, sociální zařízení, balkon, terasa, předzahrádka
  • Umístění je různé, v celém městě Torrevieja a La Mata
  • Zde si můžete prohlédnout některé apartmány :

 

Apartmán Camposol, Torrevieja, Calle Áncora, 3 pokoje, 2 ložnice, apartmán v 1.patře v malebné rezidenci Camposol.


Komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV, klimatizace ve všech pokojích, 1 x  ložnice se dvěma oddělenými postelemi, 1 x ložnice s manželskou postelí a balkónem, lodžie s posezením před hlavním vstupem v 1.patře.

Velká střešní terasa neboli “solárium” je vybavena pergolou a posezením s grilem, je zde venkovní osvětlení  a zásuvky do el. sítě. Výhled z terasy je nádherný zvláště při západu slunce : růžové jezero, moře, město Torrevieja, palmy, borovice a desítky malých věžiček na střechách okolní rezidence. Máte-li štěstí, můžete spatřit přelétající hejna zelených papoušků nebo také při dobré viditelnosti v dálce město La Manga del Mar Menor.

Kuchyně : elektrická trouba, plynový sporák se 4 hořáky, myčka nádobí, mikrovlnka, toustovač, varná konvice, technická místnost s pračkou, ledničkou a mrazničkou, bojler na horkou vodu.

Posezení je rovněž v přízemí v předzahrádce.
Máme tu žehličku, žehlicí prkno, internet.
V rezidenci je krásný bazén, na který je výhled z lodžie. Menší bazén je pro děti a nechybí i venkovní sprcha.
Obchod a restaurace: 300 m
Písčitá pláž: 1,2 km

Pobřeží Costa Blanca

je oblast, která má několik předností. Cenově je po všech stránkách výhodnější než jiné oblasti. Ceny jsou nižší např. u pronájmu apartmánů, u potravin, benzínu a při nákupu nemovitostí, protože zdejší oblast nepatří k průmyslovým a tudíž drahým oblastem. Z tohoto důvodu je i ekologicky čistá.Vyznačuje se navíc velice příjemným teplým podnebím, i v lednu zde bývá přes 20 stupňů Celsia a kolem 320 slunečných dnů v roce příjemně překvapí každého.
Navíc je zde specifické léčivé mikroklíma , které blahodárně působí na astma, dýchací problémy, štítnou žlázu, revma, kloubní onemocnění, srdce, krevní tlak, alergii a imunitu.
V bezprostřední blízkosti přístavu Torrevieja leží dvě rozlehlá solná jezera, Lagunas de La Mata y de Torrevieja. V okolí nenajdete jedinou továrnu či komín. Vzduch je prosycen solí a jodem. Spolu se středomořským podnebím a florou, /zvláště borovice a eukalypty/ je toto specifické mikroklíma označeno Světovou zdravotnickou organizací WHO za jednu z nejzdravějších oblastí na světě .
V jednom ze solných jezer se můžete koupat spolu s léčivými bahenními zábaly. A to zcela zdarma.