Park Molino del Agua a další parky

Přírodní park Molino del Agua se nachází asi 9 minut pěšky od apartmánu směrem k moři. Název by se dal přeložit jako Vodní Mlýn.

Aromatický park se nachází asi 5 minut pěšky od apartmánu směrem k restauraci Czech Beer House.

Modré jezero / Laguna de La Mata/ se nachází asi 20 minut pěšky od apartmánu směrem k La Mata.


 

Přírodní park Molino je chráněný ekosystém písečných dun, kde se nachází obrovský rezervoár podzemních vod a ty dávají život bujné vegetaci. Je zde borovicový háj, který přechází v bujnou kosodřevinu až nakonec rostlin ubývá a končí dunami na pláži. Žije zde mnoho ptactva, veverky, ještěrky a sovy. Celým parkem protéká vyvěrající pramen vody, který je vedený kamennými žlaby, tvoří jezírka a malé kaskády a končí ve větším jezírku obklopeném palmami.

V horkých dnech je zde krásná procházka podél pramene čerstvé vody a ve stínu borovic. Celému parku vévodí stylová restaurace ve tvaru veliké lodi Queen Mississippi.

Aromatický park je krásný parčík v malém údolí mezi rezidencemi a na večer se uzamyká. Je zde krásná procházka, posezení ve stínu, několik vodotrysků, spousta květin, kvetoucích keřů i stromů.

Modré jezero neboli Laguna de La Mata je chráněná přírodní a ptačí rezervace u jezera s upravenými stezkami ve stínu borovic a eukalyptů.

Při troše štěstí uvidíte plameňáky, volavky a další druhy vodního ptactva. Žijí tady lišky, sovy, veverky a další chráněné druhy živočichů.